За кілька днів до весни (28.02.2024 р.) випустив у вільний політ своїх магістрів Навчально-науковий інститут права ДПУ.

Відповідно до Наказу Державного податкового університету 246 юнаків і дівчат отримали документи про вищу освіту.

Серед них 28 магістрів які навчалися за спеціальністю 014 "Середня освіта (Історія. Правознавство)" навчальних груп СОП 22-1, СОПз 22-1. З приємністю повідомляємо що серед наших магістрів дипломи з відзнакою отримали Дмитро Мисюк, Катерина Савенок (Прищепа), Михайло Мацелик, Андрій Котляр, Катерина Прокопчук.

Дипломи з відзнакою магістрам вручав особисто мер міста Олександр Маркушин. Очільник міста, який є випускником ННІ права з теплом згадав роки навчання в університеті та побажав випускникам успіхів у професійній діяльності, а також закликав боронити всіма силами незалежність нашої держави.

Розділити приємні моменти урочистостей разом з випускниками завітали високоповажні гості:

Микола Точицький - заступник міністра закордон-них справ України;

Максим Дирдін – Народний депутат України ІХ скликання, голова підкомітету з питань політичної реформи та конститу-ційного права, постійний представник Верховної Ради України у Конститу-ційному Суді України;

Катерина Чабан - директорка департаменту правового забез-печення Державної податкової служби України;
Катерина Риженкова - директорка Департаменту трансферт-ного ціноутворення Державної податкової служби України;

Артем Медведенко - заступник начальника Голов-ного слідчого управління Державного бюро розслідувань;

Олексій Король – начальник Північного офісу Державної аудиторської служби України;

Кирило Андреєв – полковник поліції, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Київській області;

Вікторія Азарова – полковник поліції, начальниця управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у м. Києві.

По-родинному тепло привітали магістрів та вручили дипломи з відзнакою очільник Державний податковий університет Дмитро Серебрянський та директор навчально-наукового інституту права Василь Топчій.

Викладачі кафедри теорії та історії держави і права долучилися до урочистих моментів та теж привітали випускників ННІ права. Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, завідувач кафедри Анатолій Шевченко побажав випускникам сил, терпіння та удачі у реалізації подальших про-фесійних та особистих проектів. До привітань долучилися доктор юридичних наук, професор, гарант освітньої програми 014 "Середня освіта (Історія. Правознавство)" Сергій Кудін та кандидатка політичних наук, доцентка Ольга Косілова.

В добру путь, дорогі наші випускники, хай береже вас Бог та носіть з гордістю звання магістра права Державного податкового університету!

І памʼятайте, що двері Alma-mater відкриті для вас завжи!