Ще один успішний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» відбувся у  Навчально-науковому інституті права Державного податкового університету 12 грудня 2023 року. Наказом в.о. ректора Державного податкового університету Д. Серебрянським від 08.01.2024 року було затверджено рішення про видачу диплома доктора філософії Гончарову Миколі Вікторовичу.

Науковий керівник дисертанта доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Шевченко Анатолій Євгенійович, завідувач кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету зазначив, що обрана тема для дослідження Гончарова Миколи Вікторовича  «Теоретико-правові основи регулювання інформаційної безпеки в Україні» є особливо актуальною та важливою в умовах військової агресії росії проти України, поширення дезінформаційних відомостей на тимчасово-окупованих територіях, боротьбі за незалежність та відновлення територіальної цілісності України.

Спеціалізована вчена рада створена на підставі рішення Вченої ради Державного податкового університету від 28 вересня 2023 року, протокол №3 (наказ від 03 жовтня 2023 року № 1286, із змінами наказ від 08 листопада 2023 року № 1530) працювала у такому складі:

Голова ради:

• доктор юридичних наук, професор Кудін Сергій Володимирович, професор кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету

Рецензенти:

• доктор юридичних наук, професор Новицька Наталія Борисівна, професор кафедри приватного права Державного податкового університету
  • кандидат політичних наук, доцент Косілова Ольга Іванівна, доцент кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету

Опоненти:

• доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Француз Анатолій Йосипович, проректор з науково-педагогічної роботи Університету економіки і права «Крок»
  • кандидат юридичних наук, доцент Тихомиров Олександр Олександрович, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Національної академії Служби безпеки України.
    Колектив кафедри теорії та історії держави і права вітає Гончарова Миколи Вікторовича  з успішним захистом дисертації та бажає подальших здобутків на науковій ниві задля захисту національної безпеки нашої держави!