На кафедрі теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю «Середня освіта. (Історія. Правознавство.)»

Фахова комісія під головуванням очільника управління освіти і науки Ірпінської міської ради Білоруса Олега Анатолійовича відзначила високий рівень підготовки наукових досліджень та публічних виступів майбутніх магістрів.

Під час захисту був присутній директор Інституту права Топчій Василь Васильович, який побажав успіху майбутнім педагогам і висловив свою підтримку здобувачам. Директор зазначив що навчання в магістатурі за спеціальністю «Середня освіта. (Історія. Правознавство.)» є успішним доповненням фахової юридичної освіти педагогічною. Державна екзаменаційна комісія у складі Білоруса О.А., завідувача кафедри, д.ю.н, професора Шевченка А.Є., д.ю.н., професора, професора кафедри Кудіна С.В., к.і.н., доцента, доцента кафедри Камаралі С.Є., заступника завідувача кафедри з наукової роботи, к.політ. наук, доцента, доцента кафедри Косілової О.І. високо оцінила рівень випускних кваліфікаційних робіт магістрів та рекомендувала їх до отримання дипломів з відзнакою.