Нещодавно відбулося чергове засідання членів наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права "Державотворець". Перед студентами виступив завідувач кафедри Анатолій Шевченко, доктор юридичних наук, професор. Запропонував долучатися до всіх наукових заходів кафедри та висловив свою підтримку молодій науці у ДПУ. Доцент кафедри, доцент Михайло Мацелик запросив студентів до співпраці в юридичній клініці університету та участі в проекті USAID "Справедливе правосуддя" для набуття навичок практичної юридичної діяльності. Члени наукового гуртка обмінялися думками, висловили пропозиції щодо проведення наступних наукових заходів. Керівник гуртка від кафедри к.політ. наук, доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Ольга Косілова ознайомила студентів з основними правилами написання наукових тез та розповіла про 7 універсальних кроків для їх успішної підготовки. Запрошуємо студентів ННІ права ДПУ до участі у наковому гуртку кафедри "Державотворець" та наукових перемог разом!