В Державному податковому університеті відбулась гостьова-лекція, запрошеною спікеркою якої виступила Рут Ламонт - докторка філософії, фахівчиня у галузі сімейного та сфері дитячого права Школи права Університету Манчестера.

Радо констатуємо, що попередні домовленості уже вдається реалізовувати, адже перша лекція на тему: «Англійське сімейне право в загальних рисах» вже відбулась.

В ролі гостьового лектора виступила докторка філософії, фахівчиня у галузі сімейного та дитячого права Школи права Університету Манчестера – Рут Ламонт. Слухачами, разом із здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками, стали також учасники наукового гуртка кафедри теоретико-правових дисциплін «Державотворець».

Пані Рут присвятила свою лекцію загальному огляду системи сімейного правосуддя в Англії та Уельсі. Лекторка коротко розповіла про роль Сімейного суду та англійський підхід до прийняття рішень у сімейному праві. Окремо було проаналізовано нещодавно реформоване законодавство про розлучення та поділ майна при розлучені відповідно до Закону про причини розлучення 1973 р.

Висловлюємо вдячність завідувачу кафедри теоретико-правових дисциплін, доктору юридичних наук, професору Анатолію Шевченку та докторці юридичних наук, учасниці програми Researchers at Risk Fellowship Валерії Антошкіній за налагодження комунікації з британськими партнерами.

Зовсім незабаром анонсуємо наступні гостьові лекції. Тож, слідкуйте за оновленням новин.