За ініціативи кафедри теорії та історії держави і права 27.03.2024 року у Навчально-науковому інституті права Державного податкового університету відбулася гостьова лекція доктора філософії Школи права Університету Манчестера (Велика Британія), фахівця у сфері політології Хаврамана Алі на тему: «Британія, Ірак і політика геноциду: кампанія уряду Бааса 1963 року проти курдів».

Важливість теми обумовлена зростаючою кількістю конфіліктів у світі, які виникають на національному грунті, боротьбі націй за самовизначення.

Захід відбувався у змішаному режимі (в аудиторії та онлайн), серед слухачів гостьової  лекції були члени наукового гуртка кафедри "Державотворець", здобувачі 1-го та 2-го рівня вищої освіти  ННІ права ДПУ, викладачі університету.  Захід організовано за сприяння  Валерії Антошкіної, яка є учасником програми Researchers at Risk Fellowship, започаткованої Британською академією та Cara (the Council for At-Risk Academics), яка передбачає здійснення дослідницької  діяльності у Школі права Університету Манчестера (Англія).

З повною версією статті Dr. Hawraman Ali "Britain, Iraq, and the Politics of Genocide: The 1963 Ba’ath Government Campaign Against the Kurds", можна ознайомитися за посиланнням.