26.09.2023 року відбулась гостьова лекція судді Конституційного Суду України, українського правознавця, фахівця з питань теорії та історії держави і права, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України Василя Васильовича Лемака.

На зустрічі зі студентами першого та четвертого курсів Навчально-наукового інституту права Василій Васильович розповів про особливості Конституційного Суду України в умовах воєнного стану, про завдання та режим роботи суддів. У форматі живого спілкування, у невимушеній атмосфері суддя дав відповіді на запитання щодо роботи єдиного органу конституційної юрисдикції, який забезпечує верховенство Конституції України та здійснює її офіційне тлумачення, особливості розгляду конституційних скарг та умов їх прийнятності.

Захід відбувся за ініціативи науково-педагогічних працівників кафедри теоретико-правових дисциплін ННІ права Державного податкового університету.