Нещодавно в Навчально-науковому інституті права Державного податкового університету відбулася чергова гостьова лекція, організована у співпраці з Школою права Університету Манчестера (Англія).

В якості гостового лектора виступила пані Валерія Антошкіна, д.ю.н., доцентка, авторка понад 70 опублікованих праць. З січня 2023 року по теперешній час пані Валерія перебуває в Англії та є учасником програми Researchers at Risk Fellowship, започаткованої Британською академією та Cara (the Council for At-Risk Academics), яка передбачає здійснення дослідницької діяльності у Школі права Університету Манчестера (Англія).
Серед слухачів лекції були студенти першого курсу ННІ права, запрошені гості, викладачі університету, члени наукового гуртка кафедри теоретико-правових дисциплін "Державотворець". Захід пройшов у змішаному форматі, що дозволило приєднати слухачів з різних куточків України, із закордону.

Пані Валерія розповіла про особливості здобуття юридичної освіти та професії в Англії та Уельсі, про юридичні професії в Англії та Уельсі; розкрила етапи процесу отримання юридичної освіти та рейтинг найпопулярніших університетів права. Наприкінці лекції було також висвітлено питання можливості адаптації окремих підходів до юридичної освіти Англії та Уельсу в Україні в світлі тенденцій розвитку сучасного суспільства. Лекція викликала значний інтерес серед слухачів, було багато питань, на які пані Валерія радо відповіла. Анатолій Шевченко, д.ю.н., професор, завідувач кафедри теоретико-правових дисциплін подякував Валерії Костянтинівни та запросив до проведення наступних спільних заходів у рамках міжнародної співпраці з Школою права Університету Манчестера (Англія).