Науково-педагогічні представники кафедри приймали   участь у V Міжнародній науковій практичній конференції "Фінансова політика: теоретичні та практичні аспекти науки",  яка відбулася 6.04.2023  у Державному податковому університеті. Слід зазначити, що з початку збройної агресії в Україні це перший масштабний захід міжнародного  рівня, у якому взяли участь представники вітчизняної та зарубіжної наукової спільноти, представники органів державної влади. Завідувач кафедри, д.ю.н., професор Шевченко А.Є., д.ю.н., професор Кудін С.В., заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи, ст. викладач Берестень А.В.,  заступник завідувача кафедри з наукової роботи к. політ. наук, доцент Косілова О.І., доцент кафедри, к.ю.н., доцент Старостюк А.В. дослідили теоретико-правові проблеми з напрямку «Теоретико-правові аспекти дії права у процесі реалізації фінансового забезпечення держави». Темами доповідей стали:  «Фіскальна політика України: порівняльно-історичний аспект дослідження», «Безпекова сутність фіскальної функції держави», «Інноваційні зміни правових засад протидії відмиванню коштів в аспекти європеїзації правової системи України».