Під час відпустки викладачі ННІ права не тідьки відпочивають, але й підвищують свою кваліфікацію, прокачують soft  та hard-скіли.

З 18 по 23 серпня успішно завершилася Літня школа з юридичного дизайну для викладачів правничих дисциплін.

Вітаємо колегу Ольгу Іванівну Косілову — кандидатку політичних наук, доцентку, доцентку кафедри теорії та історії держави і права Державного податкового університету з успішним проходженням «Літньої школи юридичних інновацій та стартапів для викладачів». Ця школа була реалізована за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах Програми «Справедливість для всіх».

Літня школа юридичних інновацій та стартапів для викладачів — це тижневий тренінг від фахівців у сфері юридичних інновацій та дизайну, провідних працівників Міністерства цифрової трансформації України та засновників юридичних стартапів. Мета школи — надати викладачам навички з розробки та викладання дисципліни «Юридичні інновації та стартапи» у своїх правничих школах.

У сучасному освітньому середовищі важливо, щоб викладачі, які працюють зі студентами, володіли необхідними цифровими інструментами та вміннями. Це включає знання з алгоритмізації юридичних процесів, роботу з технологіями штучного інтелекту, використання технік OSINT та інші переваги цифровізації. Саме через це викладачі мають передавати ці знання студентам, сприяючи формуванню мотивованих фахівців із новітніми практичними навичками.

Висловлюємо щиру подяку організаторам Літньої школи — громадській організації "Лабораторія юридичного дизайну", Володимиру Пряміцину, а також усім нашим тренерам і фасилітаторам за їхній професіоналізм і відданість справі.

Ми впевнені, що це лише початок — попереду ще більше цікавих проєктів та ініціатив!