27 вересня 2024 року у Науковій бібліотеці Державний податковий університет відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права ННІ права Анатолієм Євгенійовичем Шевченко, завідувачем кафедри, д.ю.н., професором, Дарією Любомирівною Вітюк – д.ю.н., професором та Світланою Євгеніївною Камаралі – к.іст.н., доцентом.

Науковці розповіли про напрями наукових досліджень кафедри, про свої наукові роботи, розробку навчально-методичних матеріалів, участь у науково-комунікативних заходах та про апробацію наукових знань у освітній процес та законотворчу діяльність.

Наукова бібліотека підготувала книжкову виставку «Праці науково-педагогічних працівників кафедри теорії та історії держави і права». На виставці експонувалися видання, присвячені теорії держави і права, історії держави і права України, теоретико-правовим основам інформаційної безпеки в Україні та іншим актуальним питанням держави та права.

Начальник відділу обслуговування навчальною літературою Галина Павленко провела бібліографічний огляд видань, представлених на виставці. Більшість цих видань подарував бібліотеці Шевченко А.Є., який є автором або співавтором цих монографій, навчальних та навчально- методичних посібників. За період наукової роботи Шевченко А.Є. опубліковано 475 публікацій.

Директор бібліотеки Світлана Цимбалюк розповіла студентам про електронні ресурси книгозбірні, зокрема можливості роботи у інституційному репозитарії Державного податкового університету.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері.

Дякуємо нашим гостям та сподіваємось на подальшу співпрацю!