14-15 жовтня 2024 року викладачі кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету у складі, завідувач кафедри, д. ю. н., професор Шевченко А. Є., доцент кафедри, к.ю.н., доцент Мацелик М.О, доцент кафедри, к.ю.н., доцент Старостюк А. В., доцент кафедри, к. політ.н., доцент Косілова О.І. , завідувачка відділу профорієнтації, практики та карʼєрного розвитку Валентини Тарнавської та студентки першого курсу Анастасії Савчук здійснили поїздку до шкіл міста Бориспіль з метою проведення профорієнтаційної роботи.В .

Під час зустрічей із старшокласниками викладачі ННІ права детально розповіли про можливості навчання в нашому інституті, освітні програми, перспективи кар’єрного зростання та переваги, які надає навчання в ДПУ. Особливу увагу було приділено умовам вступу до ННІ права, роз'яснено критерії відбору, конкурсні предмети та процедуру подання документів.

Під час відвідування однієї зі шкіл прозвучала повітряна тривога, і учні разом із викладачами були змушені переміститися до бомбосховища. Незважаючи на такі обставини, викладачі не припинили зустрічі і провели лекцію просто у бомбосховищі. Це лише підкреслило важливість освіти та прагнення студентів отримувати знання навіть у складних умовах.

Викладачі також наголосили на важливості вибору майбутньої професії, особливо в умовах сучасного розвитку правової системи України, та розповіли про ключові аспекти юридичної освіти. Учасники зустрічі дізналися про переваги академічної мобільності та можливості міжнародного обміну для студентів ДПУ.

Поїздка викликала жвавий інтерес серед учнів, які ставили багато запитань стосовно вступу та навчання. Ми сподіваємося, що такі профорієнтаційні зустрічі допоможуть майбутнім абітурієнтам краще визначитися з вибором професії та зробити перший крок до свого професійного майбутнього в сфері права.