Навчально-науковий інститут права Державного податкового університету продовжує активно впроваджувати програми академічної мобільності, надаючи студентам унікальні можливості для обміну досвідом і знаннями.

У межах меморандуму про співробітництво між Державним податковим університетом та Ужгородським національним університетом було започатковано плідну співпрацю.

Студенти першого курсу отримали можливість поглибити свої знання у сфері права, зокрема в рамках теми «Поняття джерел права», завдяки лекції кандидатки юридичних наук, доцентки Ужгородського національного університету Андріанни Юріївни Бадиди.

Водночас студенти Ужгородського національного університету мали змогу відвідати лекцію, прочитану доценткою кафедри теорії та історії держави і права Державного податкового університету, Аллою Вікторівною Старостюк, яка поділилася своїм значним професійним досвідом і надихнула на подальше навчання.

Відгуки студентів свідчать про високий рівень проведених лекцій, що викликали живий інтерес і мотивували до подальшого наукового розвитку. Ця співпраця є лише початком, і попереду на студентів чекає ще багато захопливих зустрічей і відкриттів.

Висловлюємо подяку нашим партнерам за сприяння у формуванні незабутнього освітнього досвіду та бажаємо всім учасникам нових досягнень і натхнення впродовж навчального року!