Напередодні нового навчального року в ліцеї № 157 Оболонського району міста Києва пройшов захід присвячений правам і свободам людини та громадянина під назвою «Конституція для всіх: і великих, і малих».

Подія була спрямована на підвищення обізнаності учнів про їхні права та обов'язки, закріплені в Конституції України.

У заході взяли участь важливі гості, серед яких, Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації К. О. Фесик, заступник міністра освіти і науки М.І. Вініцький, правозахисник, автор першої віршованої Конституції для дітей В. Читай, керівник Управління порівняльного правового аналізу правового департаменту Конституційного Суду України О. О. Житник.

За запрошенням директора ліцею № 157 Т. М. Єрмак та за сприяння директора Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету Топчій В.В. у заході взяли також участь завідувач кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету, д.ю.н., професор А. Є. Шевченко, професор, д.ю.н., професор кафедри О. М. Лощихін (випускник ліцею № 157). Вони наголосили на важливості здобуття правової освіти для молоді та продемонстрували тісний зв'язок між теорією права та її практичним застосуванням у житті громадян.

Всі учасники отримали нагороди за участь у конкурсі «Конституція для всіх: і великих, і малих» від Голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, заступника міністра освіти і науки М.І. Вініцького та директора ліцею № 157 Т. М. Єрмак.

Захід став чудовою можливістю для учнів отримати цінні знання про основні права людини, роль Конституції та значення правових норм у повсякденному житті.