Особистості мало одних лише прав,

їй потрібні достаток і виховання, щоб ними скористатися

О. Герцен

Кафедра теоретико-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету запрошує на навчання за спеціальністю 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ. ПРАВОЗНАВСТВО).

Шановні Випускники! Бакалаври! Магістри! Спеціалісти! Маєте шанс здобути унікальну можливість та реалізувати себе на освітянській ниві!

Кафедра теоретико-правових дисциплін дарує кожному можливість навчати, ділитися знаннями з історії і правознавства, щоб уникати помилок та вміти захищати свої права.

Освітньо-професійна програма СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ. ПРАВОЗНАВСТВО) передбачає: здобуття фундаментальних, нових, якісних, сучасних та професійно-орієнтованих знань, вмінь; навчає як успішно, цікаво і професійно здійснювати педагогічну діяльність в освітній та науковій сфері.

Освітньо-професійна програма ґрунтується на: сучасних наукових знаннях, загальновідомих цілях загальної і вищої освіти, поєднанні традиційних та інноваційних методів навчання.

Викладання навчальних дисциплін забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники - доктори та кандидати наук, теоретики та практики.

За час навчання Ви отримаєте фахові знання: з історії і правознавства, педагогіки, методики навчання історії і правознавства. Також Ви оволодієте: уміннями виконувати дослідницьку роботу; на основі досягнень сучасної історичної і правознавчої наук розв‘язувати сучасні проблеми; набудете компетентностей, які дозволять Вам здійснювати організацію та забезпечення високоефективного навчання.

Умови вступу: Зверніть увагу! Без ЗНО! Мотиваційний лист. Співбесіда.

Кінцевий результат навчання: вчитель / викладач історії та правознавства закладів середньої освіти, закладів вищої освіти.

Придатність до працевлаштування та подальшого навчання: викладацька, навчально-виховна, науково-методична і організаційно-керівна діяльність у системі органів та закладів освіти.

Після отримання диплому Ви можете працювати на посадах, передбачених для заміщення спеціалістами з повною вищою освітою типовими номенклатурами посад у школах, ліцеях, гімназіях, училищах, коледжах, інститутах, універстетах та інших: закладах освіти, навчально-виховних закладах освіти, наукових закладах освіти, методичних установах освіти.

Термін навчання - 1 рік 6 місяців.

Вартість навчання за весь час навчання:

Денна форма навчання - 30000 грн.

Заочна форма навчання - 15000 грн.

Отож запрошуємо! Долучайтеся! Вступайте! Будьте свідомими та проявіть патріотизм!

Навчати історії та правознавству не тільки престижно, але й почесно!

Ви виховаєте нові покоління свідомих та обізнаних у історії та захисті своїх прав громадян України!

Детально умови вступу:

Консультаційний центр з питань прийому:

+38 050 233 78 29 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+38 097 553 32 82 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Приймальна комісія:

+38 050 187 35 99 (Viber, WhatsApp, Telegram)