15 травня 2024 року кафедрою теорії та історії держави і права був організований науково-практичний круглий стіл присвячений проблемам забезпечення прав і свобод людини і громадянина в умовах воєнного стану. В науковому заході взяли участь члени наукового товариства кафедри "Державотворець" та інші здобувачі, зацікавлені темою заходу, науково-педагогічні працівники ННІ права Державного податкового університету, а також запрошені спікери: Кравчук Олексій Олегович, доктор юридичних наук, професор, суддя Вищого антикорупційного суду, професор КПІ імені Ігоря Сікорського, який виступив із доповіддю на тему "Участь в кримінальному провадженні в режимі відеоконференції як форма  забезпечення права на доступ до суду" та Кушнір Богдан Сергійович Адвокат, волонтер, голова комітету з адвокатської практика Національної асоціації адвокатів України, керівник ГО "АдвоБат", директор Юридичної компанії "Аргумент", який розкрив у своєму виступі актуальні питання захисту прав і свобод людини і громадянина в умовах воєнного  стану, обговорили нововведення закону про мобілізацію в Україні, якийнабуває  чинності 18 травня 2024 року. Студенти підняли до обговорення суспільно-важливі та резонансні теми, такі як порушення прав і свобод вразливих груп в умовах воєнного  стану, порушення прав і свобод людини і громадянина на окупованих територіях; порушення прав і свобод людини та громадянина ТЦК в умовах дії воєнного стану; проблеми забезпечення прав і свобод громадян, які були вимушені виїхати за кордон та інші. Захід проходив  у змішаному форматі. По закінченню заходу учасники отримали сертифікати.