Кафедрою кримінального права та процесу постійно проводяться зустрічі здобувачів вищої освіти із практикуючими суддями, прокурорами, адвокатами. Так, зокрема 03 жовтня 2024 року Навчально-науковий інститут відвідав із гостьовою лекцією Одарюк Михайло Павлович – суддя Ірпінського міського суду Київської області. Перед зустріччю із студентами Михайло Павлович відвідав навчальні лабораторії кафедри кримінального права та процесу: залу судових засідань, лабораторію протидії кіберзлочинності та лабораторію кримінально-виконавчого права.

Суддя Михайло Павлович зустрівся із здобувачами вищої світи та прочитав лекцію з навчальної дисципліни «Кримінальне право (загальна частина)» на тему «Кримінальне правопорушення та його види». Здобувачі вищої освіти отримали інформацію з таких питань: поняття та ознаки кримінального правопорушення, криміналізація та декриміналізація суспільно-небезпечних діянь, малозначність діяння, класифікація кримінальних правопорушень.

Особливо здобувачам вищої освіти сподобалися наведені приклади із судової практики та з досвіду становлення особи Михайла Павловича як судді. Лектор наголосив на особливостях своєї професії, на стійкості особистості, неупередженості у судженнях, професіоналізмі, незалежності та високих моральних якостях. Лекція пройшла у формі діалогу та активного обговорення практичного досвіду судді. Студентам було цікаво дізнатися від судді про його першу суддівську справу та найважчу справу за час діяльності. Лектор відзначився високою педагогічною майстерністю у поєднанні з практичним досвідом діяльності, що було надзвичайно корисним для майбутніх суддів, адвокатів та прокурорів.

Адміністрація Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету та колектив кафедри кримінального права і процесу дякує судді Одарюку Михайлу Павловичу за ініціативу щодо проведення лекцій та плідну співпрацю.