Підготовка здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Судова та прокурорсько-слідча діяльність» відбувається з досить потужною практичною складовою. Так зокрема, за співпраці із поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Бучанського РУП ГУНП в Київській області, старшим лейтенантом поліції Сидорчуком Владиславом Олександровичем, здобувачі вищої освіти Молоков Владислав та  Свиридон Станіслав 14 листопада 2024 року, о 11:00, у смт. Гостомель, Київська область, Бучанський район, взяли участь у слідчому експерименті, що був проведений з приводу дорожньо-транспортної пригоди, у якому вони взяли участь як поняті.

Практика такої участі досить цікава і головне важлива, адже здобувачі вищої освіти на практиці закріплюють знання, які отримують під час теоретичних занять.

Студенти відмічають, що залучення їх як понятих дозволило побачити порядок проведення слідчого експерименті в реальності. Так, зокрема слідчий експеримент розпочався з відтворення обставин та обстановки дорожньо-транспортної пригоди, у якому були задіяні автомобіль та мотоцикл. Поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Бучанського РУП ГУНП в Київській області, старшим лейтенантом поліції Сидорчуком Владиславом Олександровичем було проведено детальний огляд місця події, а також перевірені показання свідків та учасників.

Усі учасники експерименту ретельно відтворили події під час дорожньо-транспортної пригоди. Окремо було звернено увагу на стан дорожнього покриття, погодні умови та швидкість руху транспортних засобів, тобто на умови, які також мали вплив на дорожньо-транспортну пригоду. За результатами слідчого експерименту звернули увагу на вплив на дорожньо-транспортну пригоду необачності водія, а також недотримання правил безпеки дорожнього руху, а саме обгону в неналежному місці та рекомендацію щодо необхідності розміщення додаткових знаків, таких як знак 3.25 «Обгін заборонено».

Таким чином, тісна співпраця кафедри кримінального права та процесу Навчально-наукового інституту права та відділу превенції Бучанського РУП ГУНП в Київській області сприяє високопрофесійній і практично орієнтованій підготовці здобувачів вищої освіти.

Окремо висловлюємо вдячність поліцейському офіцеру громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Бучанського РУП ГУНП в Київській області, старшому лейтенанту поліції Сидорчуку Владиславу Олександровичу за надану для здобувачів вищої освіти можливість участі у слідчому експерименті.