Кафедрою кримінальної юстиції Державного податкового університету ініційовано та проведено олімпіаду з кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи. Учасниками стали 56 здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання.

За результатами виконаних завдань абсолютною переможницею стала майбутній магістр права Ліана Гонцовська!

Другий щабель розділили між собою: здобувачка першого (бакалаврського) рівня Євгенія Школяренко та здобувач другого (магістерського) рівня Ярослав Микитенко.

Третє місце вибороли третьокурсники Навчально-наукового інституту права ДПУ Марія Видинчук Марія та Валентин Підгородецький.

Переможці та призери олімпіади будуть нагороджені дипломами та заохочувальними додатковими балами з відповідних дисциплін. Закликаємо усіх студентів бути активними, долучатись до заходів, ініційованих кафедрою та прокачувати власні теоретичні знання!

Пам’ятайте, запорукою успіху є, перш за все, дієвість та наполегливість!