Колективом авторів  (до складу якого входять науково-педагогічні працівники кафедри кримінальної юстиції) під загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Топчія В.В. видано навчальний посібник «Законодавче забезпечення протидії корупції». Метою видання є забезпечення освітнього процесу у Державному податковому університеті. У навчальному посібнику висвітлено характеристику корупційних кримінальних правопорушень, відповідальність за корупційні діяння, перелік суб’єктів протидії корупції та законодавчого забезпечення протидії корупції.

Навчальний посібник призначений для студентів та курсантів вищих навчальних закладів, а також для професійного навчання державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, працівників, уповноважених на виконання функцій держави.