27 вересня 2022 року представники кафедри кримінальної юстиції у межах розвитку міжнародного співробітництва навчально-наукового інституту права взяли участь в майстер-класі “Представлення проєктних ідей та пошук партнерів і координатора проєкту”. Метою заходу було сформувати в учасників практичні навички пошуку релевантної інформації про конкурси програм ЄС, формування проєктних ідей та пропозицій співпраці в рамках оголошених конкурсів, використання онлайнових інструментів представлення свого наукового та інноваційного потенціалу та пошуку партнерів і координатора для спільних проектів.
За результатами майстер-класу було визначено конкретні напрямки роботи для досягнення запланованих цілей на 2022-2023 н.р.

gfn. v