7 квітня 2023 року в Навчально-науковому інституті права Державного податкового університету відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями шкіл м. Ірпеня.

Кафедра кримінальної юстиції прийняла активну участь в заході та презентувала свої освітні програми «Судова та прокурорсько-слідча діяльність» та «Забезпечення внутрішньої безпеки держави правоохоронними органами».

Своїм багаторічним досвідом практичної роботи експертом-криміналістом із гостями поділився к.ю.н., доцент А.М. Лазебний та к.ю.н., доцент Д.І. Лопащук, який окрім викладацької діяльністю є практикуючим адвокатом.

Учні виявили зацікавленість представленими програмами та задавали багато запитань щодо профілю діяльності кафедри. Тож з нетерпінням чекаємо майбутніх абітурієнтів у стінах Навчально-наукового інституту права!