Ми пишаємося нашими студентами! Навіть у такий неспокійний час, члени правового клубу «Феміда», який функціонує на кафедрі кримінальної юстиції ННІ права Державного податкового університету, разом з іншими учасниками знайшли можливість прийняти безпосередню участь у нашому щорічному науковому заході. 10 жовтня 2022 року відбулася ХVІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Правове життя: сучасний стан та перспективи розвитку», в якій прийняли участь більше 50 здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Дякуємо всім за участь та запрошуємо на нашу щорічну Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Кримінально-правова політика в Україні», яка відбудеться 12 грудня 2022 року.

fkmv

fkvs