Незважаючи на виклики сьогодення наукова скарбниця України продовжує невпинно збагачуватися.

Так, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Іван Григорович Богатирьов презентував для викладачів кафедри кримінальної юстиції Навчально-науковий інститут права книгу "Російсько-українська війна: погляд кримінолога".

У монографії досліджується кримінологія російсько-української війни у ХХІ столітті з початку повномаштабного вторгнення ворога на нашу територію. Здійснено факторний аналіз історичних, політичних, економічних, соціальних, психологічних та воєнних чинників російсько-української війни. Надано кримінологічну характеристику особи, яка вчиняє воєнні злочини в цих умовх та показано жертву російсько-української війни.
Дякуємо, Іване Григоровичу, за неоціненний вклад в новітню історію України!