Генеральною конференцією ЮНЕСКО в 2001 році, офіційно засновано Всесвітній день науки (Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку), яке щорічно відзначається 10 листопада.

Так в межах відзначення цього міжнародного свята, завідувачем кафедри кримінальної юстиції, доктором юридичних наук, професором Галиною Василівною Дідківською проведено профорієнтаційну зустріч та лекторій-виступ із здобувачами вищої освіти Комунального закладу вищої освіти «Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського».

Галина Василівна представила до уваги студентів освітню програму підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня «Правове забезпечення протидії кіберзлочинності» та в межах цього виступила із досить важливою та цікавою і актуальною темою: «Транснаціональна злочинність та кіберзлочинність в умовах сьогодення, шляхи запобігання».

У своєму виступі Галина Василівна акцентувала увагу на таких важливих питаннях сьогодення, як напрями запобігання таким явищам, як: транснаціональна злочинність та кіберзлочинність, враховуючи їх поширення та постійну зміну і вдосконалення способів вчинення таких кримінальних правопорушень. Саме тому, було звернено у виступі увагу на структуру та основні причини виникнення кіберзлочинності і транснаціональної злочинності та зосереджено увагу на шляхах запобігання і протидії.

Досить жваву дискусію та обговорення викликали питання, які висвітлила Галина Василівна щодо видів вчинення кіберправопорушень, нормативного регулювання кримінальної відповідальності за такі кримінальні правопорушення і найголовніше роль безпосередньо кіберполіції в цьому процесі та шляхи особистого захисту від кіберправопорушень.

Студенти із цікавістю слухали матеріал виступу та виявили зацікавленість, щодо отримання знань у такому важливому напрямі, як запобігання кіберзлочинності, що має важливе значення у вивченні злочинності загалом та напрямів її припинення і профілактики.