Викладачами кафедри кримінальної юстиції постійно проводиться профорієнтаційна робота серед загальноосвітніх шків. Так протягом жовтня 2023 року доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінальної юстиції Нікітін Юрій Вікторович провів зустрічі із школярами 10-11 випускних класів: Середньої загальноосвітньої школи № 63 Подільського району, м. Києва та Середньої загальноосвітньої школи № 243 Подільського району, м. Києва.

В межах проведених бесід у школах, Нікітін Ю.В. презентував Державний податковий університет загалом та Навчально-науковий інститут права та кафедру кримінальної юстиції, зокрема. Звернув окрему увагу на переваги навчання у Державному податковому університеті, надав інформацію про умови вступу та загалом розповів про цікаве студентське життя в Університеті. Школярі цікавилися також питаннями гуртків, спортивних секцій, організації студентського самоврядування та наукових студентських товариств, на що отримали повні та вичерпні відповіді, а також роздатковий профорієнтаційний матеріал.