Для того, щоб допомогти випускникам шкіл краще зорієнтуватися у виборі професії, науково-педагогічні працівники кафедри кримінального права та процесу постійно та активно проводять різні заходи в межах профорієнтаційної роботи серед загальноосвітніх шкіл.

Саме з такою метою кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу провів зустрічі з випускними класами Спеціалізованої школи № 197 імені Д. Луценка у місті Києві. В межах проведених бесід із школярами, Лопащук Д.І. презентував Державний податковий університет загалом та Навчально-науковий інститут права зокрема.

Під час зустрічі Дмитром Івановичем була надана інформація про навчальний заклад, переваги навчання у Державному податковому університеті, ознайомлено з умовами вступу до Університету. Вступники були забезпечені інформаційною продукцією, було роздано роздаткові, профорієнтаційні матеріали про Університет і про Навчально-науковий інституту права зокрема.

Для учнів отримана інформація була надзвичайно актуальною та корисною, адже уже не так багато часу залишилося до вступної кампанії. Старшокласники поставили багато запитань, зокрема щодо умов навчання, спортивних секцій, умов оплати за навчання та проживання в гуртожитках, студентського дозвілля та інших питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Загалом, увагу школярів було звернуто на перспективу працевлаштування за набутою професією після закінчення Державного податкового університету.