Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. І тому проблема вибору професії завжди була  і лишається актуальною. З метою полегшення вибору навчального закладу та майбутньої професії, у межах профорієнтаційної діяльності 1 та 7 березня 2024 року кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Сперкач Наталія Анатоліївна провела зустрічі з школярами випускних класів таких навчальних закладів міста Києва, як: Навчально-виховному комплексі № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізованій школі I ступеня –гімназії ), середній загальноосвітній школі № 126 міста та середній загальноосвітній школі № 146 міста Києва.

Наталія Анатоліївна представила презентаційні матеріали про Державний податковий університет, про Навчально-науковий інститут права, роздала інформаційно-презентаційні буклети про навчальний заклад, про інститут і загалом розповіла щодо особливостей навчання, активного студентського життя, діяльності Юридичної клініки в ННІ права, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті. Учням були презентовані освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в інституті. Загалом, зустрічі зі школярами були цікавими, інформативними, пізнавальними, учні задавали багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.