Співавтором є доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального права та процесу Колб Олександр Григорович.

Викладачі кафедри кримінального права та процесу постійно та активно працюють над науковою та видавничою діяльністю. Так, нещодавно був опублікований навчальний посібник «Протиправна діяльність маргінальних молодіжних угруповань в Україні: поняття кримінологічна характеристика та запобігання» за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Топчія Василя Васильовича, співавтором якої є доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального права та процесу Колб Олександр Григорович.

У даному навчальному посібнику з’ясовано сутність та зміст протиправної діяльності маргінальних молодіжних угруповань в Україні, як об’єктів кримінологічного дослідження, здійснено їх кримінологічну характеристику та розроблені науково обґрунтовані заходи, спрямовані на запобігання кримінальним правопорушенням, які вчиняються даною категорією осіб.

Видання розраховане не лише на студентів, аспірантів та докторантів юридичного профілю, але й на практичних працівників правоохоронних органів, які здійснюють заходи спеціально кримінологічного запобігання кримінальним правопорушенням.