Лише минулого тижня відбулося звітування НПП кафедри кримінальної юстиції щодо результатів роботи за 2021-2022 н.р., а сьогодні вже маємо нові вагомі показники.

Своїм прикладом надихає колектив працювати заступник завідувача кафедри з міжнародної діяльності, кандидат юридичних наук Дмитро Іванович Лопащук.

Поєднуючи адміністративну роботу з викладацькою діяльністю Дмитро Іванович не залишив без уваги наукову складову та видав монографію "Умисне вбивство, вчинене на замовлення: кримінально-правова характеристика".

jh
Дана наукова праця адресована аспірантам, студентам юридичних вузів, науковим, науково-педагогічним і практичним працівникам, а також тим, кого цікавлять проблеми боротьби із злочинністю.
Щиро вітаємо Дмитра Івановича та бажаємо подальшої плідної наукової діяльності!