Сьогодні підійшла до завершення атестація здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету другого (магістерського) рівня, які навчались за освітніми програмами «Кримінально-правове та кримінологічне забезпечення діяльності правоохоронних органів  та органів юстиції» та «Правове забезпечення судової,  прокурорсько-слідчої та адвокатської діяльності».

Фахова комісія, під головуванням Наталії Карпенко - заступниці начальника відділу управління організації роботи та методичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції України, високо оцінила рівень підготовки та виступів усіх тридцяти чотирьох студентів та побажали кожному з них знайти своє достойне місце при майбутньому працевлаштуванні.

Вітаємо, тепер уже, наших колег із успішним завершенням навчання!

Дякуємо шановним членам екзаменаційної комісії!

І, до зустрічі на випускних урочистостях.