"Чесна людина, сідаючи у суддівське крісло,

забуває про особисті симпатії".

Марк Тулій Цицерон

Кафедра кримінальної юстиції запрошує на навчання здобувачів вищої освіти для отримання другого (магістерського) рівня за освітньою програмою "Правове забезпечення судової, прокурорсько-слідчої та адвокатської діяльності"!

Актуальність підготовки фахівців за освітньою програмою "Правове забезпечення судової, прокурорсько-слідчої та адвокатської діяльності" спеціальності 081 "Право" зумовлена:

- побудовою принципово нової судової та правоохоронної системи та забезпечення швидкого реагування на виклики сучасності;

- необхідністю виховання відчуття справедливості у майбутніх професіоналів;

- оновлення кадрового потенціалу правозахисних інститутів за рахунок талановитої молоді.

FB_IMG_1650966995195.jpg

Сферою працевлаштування випускників за даною освітньою програмою є:

- адвокатська діяльність;

- підрозділи правоохоронних органів Національної поліції, НАБУ, СБУ та інші;

- органи прокуратури;

- судові органи;

- Бюро економічної безпеки;

- міжнародний арбітраж;

- структурні підрозділи центральних оранів виконанвчої влади (Міністерство юстиції України,  Міністерство фінансів України та інші).

IMG-89a829de21cb61e683bbbebe4129afe9-V.jpg

Команда викладачів та юристів-практиків кафедри зробить все необхідне для успішної підготовки висококваліфікованих фахівців, тому запрошуємо до нас на навчання!