Знання історії розвитку навчального закладу, де здобуваєш вищу освіту є важливим джерелом освітнього збагачення й розширення історичного світогляду. Музей історії Університету є тим важливим місцем, вікном у минуле, що дозволяє глибше зрозуміти історію навчального закладу та його насичений, потужний, динамічний шлях розвитку і становлення.

Саме тому, 31 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Судова та прокурорсько-слідча діяльність», груп ПБС-23-1 та ПБС-23-2 разом з кураторами: кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри кримінальної юстиції Лопащуком Дмитром Івановичем та кандидаткою юридичних наук, доценткою кафедри кримінальної юстиції Павлюх Ольгою Анатоліївною відвідали Музей історії Університету.

Екскурсія для студентів-першокурсників, яку провели працівники Музею на чолі з Директором Підлісною Ольгою Іванівною сприяють розвитку історичної свідомості, виховують зацікавленість у вивченні культурного спадку, підвищують обізнаність про історії витоку та розвитку Університету, як особливе культурно-освітнє середовище серед здобувачів вищої освіти.

Як зазначили студенти: «відвідування історичного музею Університету є чудовою можливістю вивчати потужну та довготривалу історію розвитку закладу, де здобуваємо освіту та розуміти, як він змінювався і вдосконалювався».

Проведена екскурсія залишила студентам багато позитивних вражень й надихнула на подальше вивчення історії Університету. Адже, національно-патріотичне виховання є органічним компонентом системи освіти, що передбачає формування громадських якостей майбутнього фахівця як представника вітчизняної інтелігенції.