24 березня 2023 року в Навчально-науковому інституті права ДПУ відбулася неймовірно емоційна подія - аудиторії інституту були заповнені школярами 11 класів Оболонського району м. Києва, що завітали на День гостинності до нашого навчального закладу.

Науово-педагогічний колектив кафедри кримінальної юстиції презентував перед майбутніми вступниками освітні програми кафедри та провели захід «Кримінальна юстиція в дії», після проведення якого очі учнів горіли від захвату та бажання глибше пізнати ази професії експерта-криміналіста та адвокатської діяльності. Своїм практичним досвідом з учнями поділилися к.ю.н., доценти Лазебний Анатолій Миколайович та Лопащук Дмитро Іванович.

Тож з нетерпінням чекаємо повернення до очного навчання і раді будемо зустрічати гостей заходу в статусі студентів Навчально-наукового інституту права!