2 травня 2024 року на кафедрі кримінального права та процесу до Дня науки в Навчально-науковому інституті права Павлюх Ольгою Анатоліївною, кандидаткою юридичних наук, доценткою, заступницею завідувача кафедри  кримінального права та процесу було проведено  брейн-ринг «Кримінально-правова охорона прав і свобод людини і громадянина».

Учасниками були здобувачі вищої світи першого та другого років навчання, які утворили чотири команди: Чіназес, Лідер, Правові шерифи і Трутні. Суддями заходу були також представники студентства.

Брейн-ринг проходив у три етапи. Потрібно було виявити не тільки знання, але й швидкість реакції.

Захід відзначився веселою та інтелектуальною атмосферою. Учасники мали можливість згадати вивчений матеріал з навчальних дисциплін, послухати сучасну музику та подивитися окремі елементи останніх фільмів. Були запропоновані питання зі знання історії, географії, мистецтва, музики повʼязані з кримінально-правовою охороною прав і свобод людини та громадянина. Учасники чудово справилися із поставленими завданнями.

Ерудиція, швидкість та знання привели до перемоги команду під назвою Чіназес! Друге місце із невеликою різницею у кількості балів посіли здобувачі першого року навчання - Правові шерифи! Третє місце посіла - команда Трутні і четверте - команда Лідери! Вітаємо!!!

І учасники, і організатори заходу весело та пізнавально провели час під гаслом: нехай не згасне світло науки і знань!