09 вересня 2024 року на кафедрі економіки та економічної безпеки  Наввчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Міжнародник», зустріч була присвячена організаційним питанням наукового гуртка, а саме: обговорення плану роботи студентського наукового гуртка у 2024-2025 н. р., обрання голови та затвердження складу гуртка. У роботі наукового гуртка взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», груп МЕБ 21-1, МЕБ 22-1.

Відкрила засідання гуртка його науковий керівник – д.е.н., професор, Яніна Белінська, яка наголосила на важливості залучення студентів до наукових досліджень кафедри з метою набуття необхідних для міжнародника компетентностей та результатів навчання.

За результатами голосування було обрано голову наукового гуртка «Міжнародник» – Ананченко Яну, затверджено склад студентського наукового гуртка «Міжнародник» у 2024-2025 н.р.

Обговорено та затверджено основні  завдання і напрямки діяльності гуртка та плану його роботи на 2024-2025 н.р.  Презентовано інформацію про наукові регіональні, всеукраїнські та міжнародні конкурси, гранти, конференції у 2024-2025 н.р.