28 листопада 2023 року на кафедрі економіки та економічної безпеки Державного податкового університету відбулося планове засідання  студентського наукового гуртка «Міжнародник», тема зустрічі: «Актуальні тренди розвитку міжнародної економіки» У роботі наукового гуртка взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

Зустріч проходила у форматі online.  Відкрила засідання гуртка його науковий керівник – д.е.н., професор, Яніна Белінська , яка наголосила на важливості залучення студентів до наукових досліджень кафедри з метою набуття необхідних для міжнародника компетентностей та результатів навчання.

В рамках даного засідання, здобувачі вищої освіти Денис Джус, Єлизавета Петриш, Олександра Шевчук  презентували тези своїх виступів.