Кафедра економічної політики в Державному податковому університеті – це кафедра, яка бере участь у підготовці здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня усіх спеціальностей в університеті та викладає їм вступні курси з економіки. Окремі дисципліни кафедра забезпечує і на другому (магістерському) рівні.

Сьогодні хочемо поділитися з вами здобутками учасників наукового гуртка «Креативна економіка».

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю» Корник Марія, Романюк Анастасія, та здобувач освітньо-професійної програми «Податкове консультування» - Крижанівська Олександра, 26.10.2023 р. в м. Кременчук, успішно презентували себе та виступили на Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми економіки, фінансів, обліку та маркетингу».

03.11.2023 р. в м. Вінниця, Мосійчук Євгенія, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» виступила з доповіддю на IV Міжнародній студентській науковій конференції «Концепт науки XXI: стратегії, методи та наукові інструменти».

Дякуємо Теліщук Мирославі Миколаївні за підготовку та супроводження здобувачів.