23 листопада 2023 року відбулася міжнародна гостьова лекція на тему: «Approaches and Methods to Promote the Transition towards Sustainable Food Systems».

На заході були присутні 74 учасники з факультету податкової справи, обліку та аудиту, серед яких здобувачі вищої освіти факультету та науково-педагогічні працівники.

До нас завітали професор, доктора філософії з питань політики міжнародного співробітництва та сталого розвитку, Болонського університету – Matteo Vittuari та почесний професор сільськогосподарської та прикладної економіки в Університеті Міссурі та ад’юнкт-професора Школи економіки, управління та статистики Болонського університету – William Н. Meyers.

Активну участь в дискусії взяли здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, денної та заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Економіка міста та регіону». Дискусія виявилася такою жвавою, що із запланованих 80 хв., лекція вже більше нагадувала круглий стіл і тривала 180 хв. Свої доповіді також презентували Caterina Rettore, Camilla Sgroi, Matteo Masotti, Filippo Pini, Andrea Nozzoli, Simone Prospero.

За оцінками учасників такий формат міжнародних гостьових лекцій виявився досить цікавим. В дискусії не обійшли осторонь питань саме про: досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року, про Україну та глобальну продовольчу безпеку в умовах війни.

Дякуємо за ініціативу кафедрі економічної політики, модератору заходу, к.е.н., доценту Джаддалі Олені Іванівні. Дякуємо лекторам, що не зважаючи на різницю у часі і свою зайнятість, віднайшли час для того, щоб поділитися з нами результатами своїх досліджень.

Низький уклін та щира подяка нашим Захисникам та Захисницям, які боролись та продовжують боротись за рідну землю, за те, що даєте можливості навчатися заради нашого спільного майбутнього.