Науково педагогічні працівники кафедри економічної політики та сталого розвитку взяли участь у засіданні за круглим столом «Досвід сталого розвитку міст і регіонів ЄС: шляхи впровадження в Україні», що відбувся 16 травня 2024 року у Державному податковому університеті.

Захід організовано в рамках проєкту ERASMUS+ «Jean Monnet Modules «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації».

На засіданні свої точки зору, щодо перспектив розвитку міст та регіонів України в умовах євроінтеграції представники Міністерства фінансів України, Ірпінської міської ради, а також провідні експерти з Польщі та Великобританії. Загалом у круглому столі брали участь представники таких навчальних закладів як Вища школа торгівлі і послуг / Академія Прикладних Наук (Республіка Польща); університету Univesity College London (Великобританія); Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Україна).

Від кафедри в обговоренні прийняли участь Скорик Марина Олегівна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри економічної політики та сталого розвитку та Джадалла Олена Іванівна, к.е.н., доцент кафедри економічної політики та сталого розвитку.

Також в рамках заходу було проведено Підведення підсумків реалізації проєкту по програмі Еразмус+ Jean Monnet № 101085764 «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації». Зі звітом виступила керівник робочої групи Мартиненко Валентина, д.е.н., професор, професор кафедри публічних фінансів.