16 квітня 2024 року колектив кафедри економічної політики та сталого розвитку долучився до тренінгу -«Базовий тренінг з психологічної стійкості».

Тренінг провела - Анна Петрова, психолог-тренер проєкту «Провідники змін» Фонду Маша, коуч, психолог з напрямку транзакційного аналізу, членкиня НПА та УСТА, тренерка із травмаедукації, першої психологічної допомоги та програми із стрес менеджменту «Самодопомога плюс», що рекомендовано ВООЗ.

Говорили про стрес та стресові реакції, про еустрес та дистрес, про вигорання та вплив стратегій поведінки, які допомагають (чи не допомагають) впоратись із стресом. Також наглядно розглянули модель “Світлофор” Марка Уолша, яка відображає стани нервової системи. В основу цієї моделі лягла полівагальна теорія Стівена Порджеса.

Пані Анна детально зосередила свою увагу на першій психологічній допомозі.

Дякуємо за організацію заходу, генератору ідей, заступнику декана факультету податкової справи, обліку та аудиту з виховної та організаційної роботи – Кітченко Марині Іванівні.

Р.S. «Фонд Маша» – громадська організація, створена в 2020 році для протидії будь-якому виду насильства. З початком повномасштабного вторгнення Фонд допомагає жінкам та дітям, які постраждали від війни.