13.12.2023 р., відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка "Аудитор" кафедри аудиту та економічного аналізу під керівництвом к. е. н., доцента Оксани Рябчук, за участі науково-педагогічних працівників кафедри.

Здобувачі вищої освіти  бакалаврського та магістерського рівнів представили цікаві та змістовні доповіді на основі власних наукових досліджень з державного фінансового аудиту, економічного аналізу, незалежного аудиту, податкового контролю, трансфертного ціноутворення та інших фахових дисциплін. Засідання пройшло у теплій, дружній атмосфері, ставилися цікаві запитання до доповідачів та звучали змістовні відповіді на них.

Дякуємо усім учасникам наукового гуртка за наполегливу працю, небайдужість та віднайдену можливість долучитися до розвитку  науки!

Бажаємо всім подальших наукових та професійних досягнень!!!