16 вересня 2024 року відбулася зустріч-знайомство гаранта освітньої програми «Фінансові технології» – заступника декана з навчально-організаційної роботи факультету фінансів та цифрових технологій,  кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри фінансових ринків та технологій Козій Наталією Сергіївною зі здобувачами груп ФМФ-23-1 та ФМФ-24-1.

Здобувачі 1-го та 2-го курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти програми мали можливість познайомитися з гарантом програми, отримати відповіді на актуальні питання стосовно організації освітнього процесу та обговорити перспективи навчання та розвитку освітньої програми.

Також в рамках зустрічі гарантом проведена змістовна лекція на тему «Академічної доброчесності», під час якої розглянуто важливі аспекти етики та відповідальності в академічному середовищі.

Звернуто увагу учасників зустрічі на те, що українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного її розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчанні, викладанні та науковій діяльності.