2 жовтня 2024 року викладачі Факультет фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету к.е.н., доцент, Мельничук Г.С., к.е.н., доцент, Козій Н.С. та к.е.н, Новицька О.В. разом зі здобувачами першого бакалаврського та другого магістерського рівнів спеціальностей 122 Компʼютерні науки та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок Факультет фінансів та цифрових технологій відвідали перший у БІГ-регіоні TechnoForum Київщини 2024 «Цифрові громади: ІТ-рішення для відбудови та стійкості регіону».

Цей захід став чудовою нагодою для студентів та викладачів долучитися до обговорення сучасних ІТ-рішень, які допоможуть у відновленні, залученні фінансування та розвитку не тільки нашого регіону, а й усієї України.