24 жовтня 2023 року кафедрою фінансових ринків технологій Факультету фінансів та цифрових технологій організовано та проведено Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Банківський сектор та монетарна політика: виклики воєнного стану». До обговорення сучасних проблем банківського сектору та монетарної політики були залучені провідні практики та науковці, стейкхолдери, академічна спільнота, здобувачі освіти.

Співорганізатори заходу: Відділ грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Відділ координації бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики ДННУ «Академія фінансового управління», Кафедра економічної теорії Київського національного університету імені Вадима Гетьмана.

З вітальним словом до учасників науково-практичного круглого столу звернувся доктор економічних наук, професор, декан факультету фінансів та цифрових технологій Корнєєв Володимир Вікторович. Модератором заходу виступила доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансових ринків та технологій Береславська Олена Іванівна. У науковому заході прийняли участь більше 50 науковців та здобувачів. Доповіді викликали ряд питань та жваву дискусію.

З доповідями виступили:

• Бублик Євген Олександрович, д.е.н., пров. н.с., зав. відділу грошово-кредитних відносин ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України”. Тема доповіді: Щодо ефективності банківського сектору та грошово-кредитної політики НБУ в умовах війни
  • Хохич Дмитро Григорович, к.е.н., доц., докторант кафедри економічної теорії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Тема доповіді: Формування передумов для повернення до інфляційного таргетування в повоєнний період.
  • Дробязко Анатолій Олександрович, к.е.н., Радник дирекції ДННУ «Академія фінансового управління»,Член товариства УТФА. Тема доповіді: Тенденції основних грошових ринків України у період 2022-2023 рр.
  • Брус Світлана Іванівна, к.е.н., пров. н.с. відділу грошово-кредитних відносин ДУ “Інститут економіки та прогнозування”. Тема доповіді: Особливості банківського кредитування під час війни.
  • Шаповал Юлія Ігорівна, к.е.н., м.н.с. відділу грошово-кредитних відносин ДУ “Інститут економіки та прогнозування”. Тема доповіді:  До питання ефективності процентного каналу монетарної політики НБУ.

Дякуємо доповідачам за цікаві та змістовні виступи та інформативні презентаційні матеріали! До нових зустрічей!