5 грудня 2023 року на факультеті фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету підведено підсумки I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. 74 здобувачі вищої освіти I курсу виборювали першість з математики.

Попри війну, попри інші негаразди 8 талановитих студентів стали переможцями. Перемога студентів з математики – це значний внесок у наукове майбутнє України.

Вітаємо наших переможців, пишаємося їхніми успіхами!

1 місце

• Блюс Ірина (група ОПСБ-23-1)
  • Медвецька Наталія (група ОПСБ-23-1)

2 місце

• Ковальчук Дмитро (група ОБП-23-1)
  • Скляров Даниїл (група ОБП-23-1)
  • Шуляченко Юлія (група ОПСБ-23-1)

3 місце

• Костриця Богдан (група ФБ-23-1)
  • Богданець Олексій (група КБ-23-1)
  • Коваленко Андрій (група ЦДБ-23-1)

В церемонії нагородження взяли участь: доктор економічних наук, професор, декан факультету фінансів та цифрових технологій Володимир Корнєєв, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри кібернетики та прикладної математики Володимир Лаговський, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Семко та інші.