3 жовтня відбулася настановча сесія для учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН України наукового відділення Економіки (секції «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент і маркетинг»).

На запрошення завідувачки організаційно-масового відділу Комунального закладу Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» Олени Бойчук участь у сесії взяла декан факультету фінансів і цифрових технологій Надія Давиденко.

У своєму виступі Надія Давиденко представила актуальну тематику наукових досліджень, яка пов’язана із кліматичними змінами, потребою відновлення України, потребами скорочення залежності від зовнішнього фінансування, реформами податкової та митної служби та ін.

Надія Давиденко подякувала учням, учителям  та організаторам за те, в такий нелегкий час вони продовжують займатися науковими дослідженнями та запросила на знайомство з Державним податковим університетом.