26 березня 2024 року доктор економічних наук, професор Кафедри фінансових ринків та технологій Факультету фінансів та цифрових технологій Ірина Чуницька та здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська страва, страхування та фондовий ринок» Олена Альохіна, в рамках угоди про співпрацю між Державний податковим університетом та ВШТІП Академія прикладних наук (м. Познань, Республіка Польща), представили Державний податковий університет на Циклічних міжнародних дебатах в галузі освіти та наукових інновацій, які було організовано та проведено ВШТІП Академія прикладних наук (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych / WSHIU University).

Ірина Чуницька та Олена Альохіна виступили з доповіддю в рамках Панелі №4 «Функціонування партнерських університетів під час російської агресії», представивши Державний податковий університет та місто-герой Ірпінь.

Дякуємо нашим партнерам – ВШТІП Академія прикладних наук за можливість участі у цікавому заході та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.