Викладачі Факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету Гордей О.Д., Новицька О.В. та Козій Н.С. долучилися 29 листопада до презентації третього випуску аналітичного дослідження «Фінтех тренди 2024», організаторами якої є, наші партнери Ukrainian Association of Fintech and Innovation Companies  Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній (УАФІК).

Презентував дослідження Голова правління УАФІК - Ростислав ДЮК!

Основними питаннями в обговоренні були:

• Які тенденції визначать розвиток фінтех сектору у 2024 році?
  • Як просувається впровадження Open Banking в Україні? Як це вплине на фінансовий сектор країни?
  • Як розвиваються необанки та платіжні системи в умовах воєнного часу?

В дискусіях приймали участь представники Національний банк України, Міністерство цифрової трансформації України, банківських та небанківських установ, представники Фінтех та ІТ-компаній.

Дякуємо організаторам за надзвичайно цікавий та корисний захід, який ще раз підкреслив те, що саме цифрові рішення допомогли зменшити негативний вплив війни на економіку та населення, а також стали надійною основою для функціонування банків у надзвичайних умовах!