12 грудня 2023 року на базі Академії фінасового управління відбулася науково-практична конференція аспірантів та докторантів «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЗИЛІЄНТНОСТІ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ», співорганізатором якої є Державний податковий університет.

В організації та проведенні конференції взяли участь декан Факультет фінансів та цифрових технологій д.е.н., професор Корнєєв В.В., завідувачка Кафедра фінансових ринків та технологій ДПУ д.е.н., професор Береславська О.І., професор кафедри фінансових ринків та технологій д.е.н., професор Коваленко Ю.М.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету фінансів та цифрових технологій д.е.н., професор Корнєєв В.В.

Активну участь у засіданні секцій приймали аспіранти факультету фінансів та цифрових технологій.

Висловлюємо вдячність Академії фінансового управління за можливість обмінюватися ідеями та здобувати нові знання для спільної побудови майбутнього!